Joanna Bogacz

Podcasty

Jak odróżnić rynek pierwotny od rynku wtórnego? Jakie są między nimi różnice? I co warto wiedzieć? Zapoznaj się z podcastem.

Kolejne nagranie właśnie ujrzało światło dzienne. Tym razem poruszam temat, który wielu osobom spędza sen z powiek i odbiera radość życia. Czy istnieje możliwość szybszej spłaty kredytu hipotecznego? Czy ...

Nabywając nieruchomość spadają na Nas nie tylko korzyści ale też ciężary. Jakie? Dowiesz się z dzisiejszego nagrania. Zapraszam.

Czy oglądanie 30 nieruchomości jest błędem? Czy przy zakupie nieruchomości warto być konsekwentnym? Z czyim zdaniem warto się liczyć? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w podcaście.

Czy więcej doradców znaczy lepiej? Czy zakup, to poważna decyzja? Czy powiedzenie „będzie Pan zadowolony” sprawdzi się w sprzedaży? Koniecznie posłuchaj kolejnego podcastu i dowiedz się więcej.

To nagranie jest inne niż wszystkie! Opowiem Ci o relacjach. Relacjach, które odgrywają istotną rolę w moim życiu. Opowiem o wzajemnym szacunku, zaufaniu oraz dlaczego tak ważne są dla mnie relacje z Klientami.

Mieszkanie własnościowe, czy mieszkanie na wynajem? W dzisiejszym odcinku analizuję obie możliwości i zdradzam na co warto się zdecydować.

W dzisiejszym nagraniu poruszam kwestie dotyczące obsługi projektu deweloperskiego.

W dzisiejszym odcinku moim gościem jest Agnieszka Depta Niezależny Ekspert Finansowy.