Joanna Bogacz

Podcasty

Zakup domu to jedna z najważniejszych decyzji jaką podejmujemy w życiu. Jednak każdy kto przeszedł tą drogą wie, że warto.

W dzisiejszym odcinku Merytorycznie o nieruchomościach, zapraszam na prezentację lokalu handlowo – usługowego w Krakowie.

W dzisiejszym odcinku Merytorycznie o nieruchomościach, zapraszam na prezentację domu w zabudowie bliźniaczej.

W dzisiejszym odcinku programu ,, Merytorycznie o Nieruchomościach”, skupiłam się na metrażu. Ile właściwie go potrzebujemy? Czy wiesz, że najmniejsze mieszkanie ma niespełna 4 m2? Z kolei ...

Co to znaczy idealna nieruchomość? Jaka ona powinna być? Czy rzeczywiście potrzebujemy idealnej nieruchomości? A może warto pójść na kompromis? Zapraszam do wysłuchania mojej prelekcji z targów nieruchomości.

W ostatnim czasie wiele rzeczy się wydarzyło m.in. kolejna podwyżka stóp procentowych oraz trwająca wojna za wschodnią granicą. Teraz nasuwa się pytanie czy warto sprzedać teraz swoją nieruchomość? Czy ...

W kwietniu doszło do kolejnej podwyżki stóp procentowych przez RPP. Stopy procentowe są sukcesywnie podnoszone od października 2021 roku. W tej sytuacji nasuwa się pytanie czy to jest dobry moment na ...

W dzisiejszym odcinku przeanalizuje realizację domu jednorodzinnego w kontekście nabycia mieszkania. Omówię zmiany jakie jakie zostały wprowadzone dotyczące budowy domu do 70 m 2.

W dzisiejszym odcinku Merytorycznie o nieruchomościach, zapraszam na prezentację działki w miejscowości Kępie, gmina Kozłów. Na której to może powstać osiedle domów bądź farma fotowoltaiczna.