Joanna Bogacz

Sprzedaż Nieruchomości

Zakres obowiązków

Regulamin

100% Gwarancji 

Wszystkie trzy świadczone przeze mnie usługi obejmuje gwarancja świadczonych usług:
zakup nieruchomości,
sprzedaż nieruchomości,
obsługa projektu deweloperskiego. 

Rozpoczęcie Naszej wzajemnej współpracy nie generuje żadnych kosztów. Realizacja niezbędnych materiałów do zaprezentowanie nieruchomości oraz koszty reklamy są w zakresie zawartej umowy współpracy. 

Liczy się najpierw efekt pracy. 

Po zawarciu zawarciu umowy sprzedaży oraz dokonaniu formalności z tego tytułu, dochodzić do rozliczenia.

CHCESZ SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Pomogę Ci szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Na podstawie aktualnej analizy rynku ustalę cenę nieruchomości, tak aby jednocześnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i stanowiła realną konkurencję dla innych ofert. Dzięki szerokiej reklamie będzie ona dostępna dla każdej osoby szukającej mieszkania lub domu. Jako pośrednik sprzedaży nieruchomości czynnie uczestniczę w procesie sprzedaży na każdym jego etapie. Na podstawie podpisanej umowy o współpracy kompletujemy wszystkie możliwe dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji.
Powierzając mi nieruchomość na sprzedaż kluczowym elementem sukcesu jest stworzenie przez moje biuro skutecznej strategii sprzedaży nieruchomości.
Ważnym jest dla mnie dokładne zbadanie motywacji działań klienta i jego oczekiwań. Biorąc pod uwagę sprzedaż domu lub mieszkania kluczowe jest zbadanie lokalnego rynku, możliwości osiągnięcia danego pułapu ceny, przewidywanie trendu i popytu oraz podaży podobnych nieruchomości na sprzedaż. Wszystkie te elementy muszą być skonfrontowane z oczekiwaniami klienta odnośnie spodziewanej ceny i czasu przeprowadzenia transakcji. Na podstawie tych danych przygotowuję spersonalizowaną strategię sprzedaży, aby sprostać oczekiwaniom klienta i aby sprzedaż nieruchomości okazała się najbardziej korzystna dla klienta.

Sprzedaż Nieruchomości

O CO DBAM?

Twoja nieruchomość zostanie przedstawiona z zachowaniem najwyższych standardów. Zadbam o wizerunek nieruchomości, poprzez przygotowanie profesjonalnych zdjęć, filmu i ogłoszeń. Zapewnię skuteczną i indywidualną strategię marketingową, która bez wątpienia przyspieszy proces sprzedaży. Przygotuję rzetelne informacje oraz wyjaśnienie stanu prawnego nieruchomości.
Decydując się na współpracę ze mną masz gwarancję kompleksowej obsługi tj. odbiór telefonów, obsługa korespondencji mailowej, a także umawianie spotkań i przeprowadzanie prezentacji nieruchomości.
Sfinalizuję transakcję u notariusza, a nieruchomość przekażę na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego.
Podczas naszej współpracy sumiennie przedstawię Twoją nieruchomość każdej zainteresowanej osobie. 
Wyróżnikiem mojej marki niewątpliwie jest fakt, że pracuję na umowie na wyłączność. Umowa na wyłączność zobowiązuje pośrednika, czyli mnie, do podjęcia wszelkich możliwych działań prowadzących do sprzedaży, a jednocześnie daje gwarancję, że gdy rzetelnie wykonam swoją pracę, to otrzymam zasłużone wynagrodzenie.

Sprzedaż Twojej nieruchomości wymaga indywidualnego podejścia

Jak działam?

1

Nieruchomość zostanie przedstawiona z zachowaniem najwyższych standardów

2

Do każdej nieruchomości przygotowuje skuteczną i indywidualną strategię marketingową

3

Bazuje na kompleksowej obsłudze: odbiór telefonów, obsługa korespondencji mailowej, a także umawianie spotkań i przeprowadzanie prezentacji nieruchomości

4

Sfinalizuję transakcję u notariusza, a nieruchomość przekażę na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego

Przygotowałam listę korzyści, dla których warto przynajmniej rozważyć taką formę współpracy.

1

Zaangażowanie – tak jak wspomniałam wyżej, umową na wyłączność gwarantuje Ci 100% zaangażowanie doradcy w poszukiwanie kupca lub najemcy.

2

Profesjonalizm w każdym calu – jako wieloletni praktyk posiadam skuteczne narzędzia do pozyskiwania Klientów.

3

Ułatwiony kontakt – dzięki umowie na wyłączność pozostajesz w kontakcie tylko i wyłącznie z jednym doradcą.

4

Proces sprzedaży nieruchomości wiąże się z koniecznością załatwienia wielu formalności prawnych i administracyjnych, skompletowania szeregu dokumentów. Przy umowie na wyłączność doradca ds. nieruchomości przeprowadzi całą procedurę od przygotowania nieruchomości po znalezienie zdecydowanego klienta i przygotowanie dokumentów do transakcji.

5

Nieruchomość zostanie sprzedana w cenie rynkowej.

Skontaktuj się

Formularz

Manufaktura Nieruchomości sp. z o.o.

ul. Na Wrzosach 29
30-819 Kraków
REGON: 520478740
KRS: 0000933186

Obsługujemy klientów z miast: Kraków | Wieliczka | Niepołomice | Zielonki | Michałowice | Zakopane | Chrzanów.